تعداد مطالب 1742

نشست صمیمی اساتید و روحانیون حوزه علمیه برادران و خواهران استان با مسئولین دادگستری استان یزد برگزار شد +عکس

  • کد خبر : 14103
نشست صمیمی اساتید و روحانیون حوزه علمیه برادران و خواهران استان با مسئولین دادگستری استان یزد برگزار شد +عکس
حوزه علمیه یزد/ نشست صمیمی اساتید، مسئولین و روحانیون حوزه علمیه برادران و خواهران استان با مسئولین دادگستری استان یزد به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه برگزار شد.

به گزارش واحد رسانه و فضای مجازی حوزه علمیه استان یزد، صبح امروز دوشنبه ٢٩ خردادماه نشست صمیمی مسئولین دادگستری و حوزه علمیه برادران و خواهران به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه در محل دادگستری کل استان یزد برگزار شد.

این نشست صمیمی با حضور مدیران حوزه علمیه برادران و خواهران استان یزد حجج اسلام شمس و کارگر و همچنین رئیس کل دادگستری استان یزد دکتر دهشیری و دادستان عمومی و انقلاب یزد حدادزاده برگزار شد.

در ابتدای این نشست روحانیت حاضر در جلسه به بیان پیشنهادات، نقدها و نقطه نظرات خود با محوریت عملکرد مسئولان دستگاه قضایی و نیز خلاءهای قانونی پرداختند که مسئولان قضایی استان یکی پس از دیگری پاسخ های خود را عنوان نمودند.

در ادامه نیز مسئولین دستگاه قضایی در یزد قشر روحانیت را قشری تأثیرگزار در جامعه خوانده و استفاده از این ظرفیت مقدس و الهی را امری حیاتی در جهت کاهش جرائم با تکیه بر تقویت روحیه معنوی افراد جامعه دانستند.

از مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این نشست، فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در قانون، کنترل و پیشگیری از هنجارشکنی در فضای مجازی و چگونگی روند برخورد با تعدی کنندگان به بیت المال اشاره کرد.

همچنین در این نشست پس از دریافت نقطه نظرات حاضرین در جلسه مقرر شد تا قرارگاه جهاد تبیین در فضای رسانه تشکیل شده و سه نهاد حوزه علمیه برادران، خواهران و دادگستری استان یزد در این مسأله همکاری مستمری داشته و با تشکیل نشست بعدی مسئولین انتخاب شده گزارش خود را در این باره اعلام نمایند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://heyazd.ir/?p=14103

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.