2

معرفی سامانه مهارت خانه طلاب

  • ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
معرفی سامانه مهارت خانه طلاب

سامانه مهارت خانه طلاب که از اوایل امسال راه اندازی شده است تاکنون توانسته ۸۰ دوره مهارتی مرتبط با کارویژه های روحانیت بر اساس درختواره مهارتی حوزه های علمیه تولید نماید. بر اساس این گزارش، سایت مهارت خانه طلاب در حال حاضر با قریب ۱۴۰۰۰ کاربر دوره های مختلفی را در دسترس طلاب برادر و […]

سامانه مهارت خانه طلاب که از اوایل امسال راه اندازی شده است تاکنون توانسته ۸۰ دوره مهارتی مرتبط با کارویژه های روحانیت بر اساس درختواره مهارتی حوزه های علمیه تولید نماید.

بر اساس این گزارش، سایت مهارت خانه طلاب در حال حاضر با قریب ۱۴۰۰۰ کاربر دوره های مختلفی را در دسترس طلاب برادر و خواهر و دانش آموخته های حوزه های علمیه سراسر کشور قرار داده است و تمامی دوره های بارگذاری شده در مهارت خانه طلاب به صورت رایگان قابل استفاده هستند.

این دوره ها با استفاده از علم و مهارت اساتید توانمندی همچون حجت الاسلام والمسلمین عالم زاده نوری، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو، حجت الاسلام والمسلمین رنجبر تولید شده اند و شامل سرفصل های متنوعی می باشند.

عرصه های تولید محتوا در مهارت خانه طلاب

دوره های این سامانه در عرصه های ذیل که بر اساس درختواره مهارتی حوزه های علمیه بوده است، تولید شده اند:

· آموزش

· پژوهش

· تهذیب

· تبلیغ

· هنر، رسانه و فضای مجازی

· اجرا و مدیریت

· اجتماعی سیاسی

· بین الملل

· مهارت های عمومی حین تحصیل طلاب

در مهارت خانه طلاب علاوه بر دوره های آموزشی و مهارتی، مجموعه دوره های جامعی نیز با موضوعاتی همچون تربیت مربی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوع اعتیاد، بدو تبلیغ مبلغان هجرت بلندمدت و همچنین آموزش های لازم جهت آمادگی طلاب برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تولید و بارگذاری شده است.

جهت ورود به سایت کلیک کنید

لینک کوتاه : https://heyazd.ir/?p=5961
  • 205 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای معرفی سامانه مهارت خانه طلاب بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.