4

مدیر حوزه علمیه استان یزد در بازدید از دو کارگاه تهیه ماسک، از زحمات جهادگران در این عرصه قدردانی کرد.

  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۷:۰۷
مدیر حوزه علمیه استان یزد در بازدید از دو کارگاه تهیه ماسک، از زحمات جهادگران در این عرصه قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از یزد، حجت الاسلام والمسلمین شمس، مدیر حوزه علمیه استان یزد در بازدید از دو کارگاه تهیه ماسک از زحمات جهادگران در این عرصه قدردانی کرد. وی با حضور در خانه مادر شهید رضایی از شهدای دفاع مقدس و همچنین یکی از حسینیه های شهر یزد از زحمات کسانی که در […]

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از یزد، حجت الاسلام والمسلمین شمس، مدیر حوزه علمیه استان یزد در بازدید از دو کارگاه تهیه ماسک از زحمات جهادگران در این عرصه قدردانی کرد.

وی با حضور در خانه مادر شهید رضایی از شهدای دفاع مقدس و همچنین یکی از حسینیه های شهر یزد از زحمات کسانی که در این روزها برای مقابله با ویروس منحوس کرونا مشغول فعالیت هستند، قدردانی کرد.

مدیر حوزه علمیه استان یزد در دیدار بانوان جهادی، گفت: بانوان دارالعباده یزد همان‌گونه که در دوران دفاع مقدس پشت جبهه ها مشغول به فعالیت بودند؛ در این روزهای کرونایی نیز با تهیه تجهیزات پزشکی به حمایت از کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس هستند، می پردازند.

لینک کوتاه : https://heyazd.ir/?p=4031
  • 264 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای مدیر حوزه علمیه استان یزد در بازدید از دو کارگاه تهیه ماسک، از زحمات جهادگران در این عرصه قدردانی کرد. بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.