در مديريت آموزش و پرورش ناحيه دو يزد برگزار شد؛
جلسه مبلغان مدارس امین با معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علميه استان يزد

در اين جلسه مبلغان به بيان مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند و در جهت پیشبرد اهداف طرح مدارس امين نظراتي را مطرح نمودند.

جلسه مبلغان مدارس امین شهرستان یزد با حضور حجت‌الاسلام حسيني‌پور معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علميه يزد و جناب آقاي بيشمار معاون پرورشی ناحیه دو آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در اين جلسه مبلغان به بيان مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند و در جهت پیشبرد اهداف طرح مدارس امين نظراتي را مطرح نمودند.

در ادامه حجت‌الاسلام سيدمحمدمحسن حسيني‌پور معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علميه استان يزد ضمن تشکر ‌از همکاری آموزش و پرورش برای اجرای طرح مدارس امین اظهار داشت: از همه مبلغان گرامي كه در اجراي اين طرح مجدانه معاونت تبليغ را ياري نموده‌اند سپاسگزاريم و براي اجراي هرچه بهتر و بدون نقص‌تر طرح مدارس امين از نظرات و پيشنهادات مبلغان محترم استقبال خواهيم كرد.

وي در ادامه به بیان راهکارهایی برای همکاری بيشتر مبلغان و کادر مدارس پرداخت و نكاتي را در اين زمينه مورد اشاره قرار داد.

در ادامه جناب آقاي بیشمار معاون پرورشی و تربیت بدنی مديريت آموزش و پرورش ناحيه دو يزد، هدف از تشکیل این جلسه را بیان مسائل و مشکلات مربوط به مبلّغین خواند و نقش مبلّغین در مدارس را با توجّه به مسائل و مشکلات روز جامعه امروزی بسیار حساس دانست.

وي از مبلّغین خواست با برنامه‌ریزی صحیح، دانش آموزان را علاوه بر مسائل مذهبی و اعتقادی، در زمینه های مختلف فرهنگی در برابر هجمه‌هاي دشمنان تربيت و تجهيز نمايند.

همچنين سركار خانم ضیایی کارشناس‌مسئول فرهنگی، هنری مديريت آموزش و پرورش ناحيه دو يزد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مبلّغین، میزان رضایت دانش‌آموزان و والدین مدارس طرح امین را بسیار خوب ارزیابی كرد و به نکاتی که مبلّغین باید در مدارس در دستور کار خود قرار دهند اشاره نمود.

دیدگاه ها بسته شده اند.