جلسه معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان یزد با مديران مدارس امين شهرستان بافق

در راستای تقویت جایگاه مدارس امین و تشریح و تببین برنامه‌های این مدارس، حجه‌الاسلام حسینی‌پور در جلسه‌اي با مدیران مدارس امین به تبيين نقش و جايگاه حضور مبلغان در مدارس آموزش و پرورش پرداخت.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان یزد با مدیران مدارس امین شهرستان بافق دیدار نمود.

به گزارش خبرگزاری حوزه از یزد؛ در راستای تقویت جایگاه مدارس امین و تشریح و تببین برنامه‌های این مدارس، حجه‌الاسلام سیدمحمدمحسن حسینی‌پور در جلسه‌اي با مدیران مدارس امین به تبيين نقش و جايگاه حضور مبلغان در مدارس آموزش و پرورش پرداخت.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان یزد در اين جلسه که با حضور آقایان قاسم‌زاده رییس و میرجعفری معاون فرهنگی پرورشی اداره آموزش و پرورش بافق همراه بود اظهار داشت: اگر بخواهیم این طرح به ثمر برسد باید کارها با تعامل و همکاری طرفيني صورت پذيرد.

وي با تأكيد بر ضرورت تعامل مدیران مدارس و مبلغان يكديگر، خواستار توجه ویژه به اجرای «طرح تربیتی» شد و نظارت و تمرکز بر این طرح را مطالبه نمود.

همچنين در اين جلسه جناب آقای قاسم‌زاده رییس محترم آموزش و پرورش بافق نیز طی سخنانی در این جلسه، ضمن تشکر و استقبال از طرح مدارس امین، آمادگی آن نهاد برای هرگونه همکاری و مساعدت را اعلام نمود.

لازم به ذکر است طرح تربیتی مورد اشاره در جلسه مذكور، جزوه و آیین‌نامه‌ای است که از طرف معاونت تبلیغ به مبلغان مدارس کل کشور ارسال شده که باید در مدارس اجرا شود و مشتمل بر چند شاخص از جمله برنامه‌های صبحگاه، زنگ تفریح، کلاس نماز، اردو و … می‌باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.