مدير حوزه علميه استان يزد خبر داد:
حضـور قريب به ۵۰۰ طلبه استان یزد در راهپیمایی اربعین حسینی

مدیر حوزه علمیه استان یزد با بیان اینکه اتفاقات عراق از دیگر توطئه‌های دشمنان است، گفت: 500 طلبه استان یزد در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت خواهند کرد.

مدیر حوزه علمیه استان یزد با بیان اینکه اتفاقات عراق از دیگر توطئه‌های دشمنان است، گفت: ۵۰۰ طلبه استان یزد در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت خواهند کرد.

پياده روي اربعين طلاب حوزه علميه استان يزدحجتالاسلام والمسلمین محمد شمس با بیان اینکه طلاب استان یزد نسبت به سال‌های گذشته حضور چشمگیرتری در راستای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی دارند گفت: حضور طلاب حوزه علمیه یزد در هر سال نسبت به سال گذشته‌اش با رشد قابل ملاحظه‌ای روبه‌رو بوده است.

مدیر حوزه علمیه استان یزد میزان ثبت نام کنندگان حوزه علمیه استان برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی از یزد را از ابتدای محرم تاکنون ۵۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: ثبت خروج طلاب استان یزد از ابتدای ماه محرم تاکنون ۵۰۰ مورد بوده است که به احتمال زیاد این آمار افزایش نیز پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: امسال از شهرستان یزد سه دستگاه اتوبوس و شهرستان‌های دیگر هر کدام یک دستگاه جهت اعزام طلاب به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی اقدام خواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شمس در ادامه با اشاره به برخی مسائل در کشور عراق و در ایام نزدیک به اربعین حسینی، تصریح کرد: چیزی که در این خصوص مشهود و قابل ذکر است و شکی در آن نیست اين مي‌تواند باشد كه آمریکا و همپیمانانش که هیچ‌گاه نمی‌توانستند اتحاد ۲۰ میلیونی شیعیان و مسلمان را در یک مکان مقدس مشاهده کنند، امسال دست به توطئه‌ای دیگر زده و به دنبال ناامن جلوه دادن این راهپیمایی عظیم باشند.

مدیر حوزه علمیه استان یزد گفت: شیعیان در طول قرن‌ها نشان داده‌اند که هیچ‌وقت از توطئه‌های دشمنان واهمه‌ای ندارند و با قدرت هر چه بیشتر در راهپیمایی اربعین حسینی امسال نیز شرکت خواهند داشت و بازهم شکستی دیگر در کارنامه دشمنان اسلام و نظام اسلامی به ثبت خواهند رساند.

دیدگاه ها بسته شده اند.