برگزاري آزمون شفاهي در حوزه علميه استان يزد

معاون آموزش و امور واحدهای آموزشی حوزه علمیه استان یزد از برگزاری آزمون شفاهی در حوزه علمیه استان در مقاطع اول و دوم با حضور ۲ نفر از اساتید و ۲۴ طلبه و ۴۸ آزمون خبر داد.

حجت الاسلام سید عباس حسینی پور معاون آموزش و امور واحدهای آموزشی حوزه علمیه استان یزد گفت: اولين دوره آزمون شفاهی در تابستان ۱۳۹۸ در مقاطع اول و دوم با حضور ۲ نفر از اساتید و ۲۴ طلبه و ۴۸ آزمون در مدیریت استان برگزار شد.

معاون آموزش و امور واحدهای آموزشی حوزه علمیه استان یزد اضافه کرد: امتحانات شفاهي در تابستان به صورت مستمر برگزار مي‌گردد لذا طلاب پايه‌هاي ۳، ۶، ۸ و ۱۰ كه شرايط حضور در آزمون شفاهي را دارا هستند مي‌توانند جهت ثبت‌نام با معاونت آموزش حوزه علميه استان يزد با شماره تلفن ۳۶۲۷۱۸۵۱ تماس حاصل كنند.

لازم به ذکر است، طلابی که دروس ادبيات پايه اول تا سوم و دروس فقه و اصول سطح یک را با موفقیت پشت سرگذاشته اند می توانند در آزمون شفاهی آن سطح شرکت و طلاب مشغول به تحصیل در سطح ۲ مشروط به قبولی در دروس اصول پایه هفتم و هشتم و طلاب سطح ۳ با گذراندن موفق دروس فقه و اصول سطح ۳ می توانند جهت شرکت در آزمون اقدام کنند.

يادآور مي‌شود با پيگيري‌هاي صورت گرفته از سوي معاونت آموزش استان، از بهمن‌ما ۱۳۹۶ برگزاري آزمون‌هاي شفاهي به استان واگذار گرديده است و در حال حاضر ۱۰ نفر از اساتيد سطوح عالي استان داراي مجوز اخذ آزمون شفاهي از معاونت آموزش مركز مديريت حوزه‌هاي علميه مي‌باشند.

دیدگاه ها بسته شده اند.