3

به مناسبت ایام عید سعید غدیر خم مسابقه «غدیر ولایت» در سه رشته در حوزه علمیه استان یزد برگزار می شود.

  • ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
به مناسبت ایام عید سعید غدیر خم مسابقه «غدیر ولایت» در سه رشته در حوزه علمیه استان یزد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از یزد، در ایام عید غدیر خم مسابقه ای با نام «غدیر ولایت» به همت معاونت های تهذیب و پژوهش حوزه علمیه استان یزد ویژه طلاب و روحانیون استان برگزار می شود. این مسابقه در سه رشته «حفظ متن و ترجمه خطبه غدیر»، «خطابه و سخنرانی» و «پژوهش» با موضوعات غدیر […]

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از یزد، در ایام عید غدیر خم مسابقه ای با نام «غدیر ولایت» به همت معاونت های تهذیب و پژوهش حوزه علمیه استان یزد ویژه طلاب و روحانیون استان برگزار می شود.

این مسابقه در سه رشته «حفظ متن و ترجمه خطبه غدیر»، «خطابه و سخنرانی» و «پژوهش» با موضوعات غدیر و آیه مباهله برگزار می شود.

گفتنی است، متقاضیان شرکت در رشته «حفظ» بایستی از ترجمه کتاب «آخرین پیام از آخرین پیامبر» استفاده کنند، متقاضیان شرکت در رشته «خطابه و سخنرانی» لازم است یک سخنرانی ده دقیقه ای را ضبط کرده و از طریق پیام رسان ایتا به آیدی @quran۳۰۸۰ بفرستند و همچنین متقاضیان شرکت در مسابقه «پژوهش» مقاله پژوهشی خود را به آیدی @pazhuhesh_yazd در پیام رسان ایتا ارسال کنند.

زمان برگزاری آزمون رشته حفظ و همچنین ارسال آثار ۱۵ مردادماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

لینک کوتاه : https://heyazd.ir/?p=4708
  • 287 بازدید
  • دیدگاه‌ها برای به مناسبت ایام عید سعید غدیر خم مسابقه «غدیر ولایت» در سه رشته در حوزه علمیه استان یزد برگزار می شود. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.