با حضور جمعي از خواهران و برادران مبلغ؛
برگزاري دوره آموزش بدو تبلیغ حوزه علمیه استان یزد

در ادامه طرح اعزام مبلغين طلبه و روحاني به مدارس آموزش و پرورش، دوره آموزشي بدو تبليغ براي مبلغان جديد‌الورود به اين طرح با حضور حجت‌الاسلام محمدي به عنوان مدرس دوره برگزار شد.

دوره آموزش بدو تبلیغ حوزه علمیه استان یزد با حضور جمعي از خواهران و برادران مبلغ، در مدیریت حوزه علمیه استان یزد برگزار شد.

در ادامه طرح اعزام مبلغين طلبه و روحاني به مدارس آموزش و پرورش و خدمت در آن مدارس تحت عنوان مدارس امین، دوره آموزشي بدو تبليغ براي مبلغان جديد‌الورود به اين طرح با حضور حجت‌الاسلام محمدي به عنوان مدرس دوره برگزار شد.

بنا بر اعلام معاونت تبليغ و آموزش‌هاي كاربردي استان يزد، امسال با همکاری آموزش و پرورش و حوزه های علمیه برادران و خواهران استان یزد و با توجه به نياز‌هاي موجود، جمع ديگري از مبلغان برای حضور در مدارس، آموزش‌هاي لازم را كسب خواهند كرد.

در همين زمينه، معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه یزد با بیان اینکه اين مبلغان اعلام آمادگی کردند که به صورت تمام وقت به امر تبلیغ مشغول باشند، افزود: برای تمام این مبلغان آموزش بدو تبلیغ از طرف معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها بسته شده اند.