مدیر حوزه علمیه استان یزد خواستار شد:
استفاده از ظرفیت ائمه جمعه برای جذب جوانان نخبه به حوزه‌ علمیه

حجـت الاسلام‌والمسلمین شـمس در اين جلسه با بیان گزارشی از فعالیت های حوزه علمیه استان يزد به تشریح روند پذیرش علاقه مندان به فراگیری علوم دینی پرداخت و توضيحاتي در اين زمينه ارائه نمود.

مدیر حوزه علمیه استان یزد در جلسه ائمه جمعه استان يزد حضور يافت و گزارشي از وضعيت برنامه‌هاي حوزه علميه استان و روند پذيرش متقاضيان ورود به حوزه ارائه داد.

حجـت الاسلام‌والمسلمین محمـد شـمس در اين جلسه ضمن بیان گزارشی از فعالیت های متفاوت حوزه علمیه استان يزد به تشریح روند پذیرش علاقه مندان به فراگیری علوم دینی در مدارس استان پرداخت و توضيحاتي در اين زمينه ارائه داد.

وي گفت: حوزه علمیه استان در مقاطع اول تا سوم تحصيلي که از پایه هشتم آموزش و پرورش تا لیسانس می‌باشد پذیرای نوجوانان و جوانان می باشد که همه ساله با آغاز ثبت نام حوزه های علمیه، فعالیت های پذیرشی استان نیز شروع می شود و اطلاع‌رساني‌هاي لازم در اين خصوص انجام مي‌شود.

مدیر حوزه علمیه استان یزد اظهار داشت: برای سال تحصیلی ۴۰۰-۹۹ بر اساس تقویم طراحی شده برای پذیرش، از ابتدای مهر ماه این فعالیت آغاز شده تا زمان بيشتري داشته باشيم و نسبت به سال های گذشته پذیرش مناسب‌تری را شاهد باشیم.

حجت الاسلام شمس در پایان ضمن تقدیر از زحمات ائمه جمعه در امر پذیرش، به بیان آمار ثبت‌نام‌کنندگان به تفکیک شهرستان‌ها پرداخت و از ائمه جمعه درخواست کرد جهت دعوت از نوجوانان و جوانان علاقه مند جهت فراگیری علوم دینی در خطبه های نماز جمعه و سایر برنامه های خود تبليغات مناسبی را داشته باشند.

دیدگاه ها بسته شده اند.