نخستین نشست کارگروه پذیرش سال تحصیلی جدید حوزه علمیه یزد برگزار شد

معاونت آموزش حوزه علميه استان یزد اقدام به طراحی برنامه ای نموده که می بایست همه ساله از ابتدای مهرماه کارگروه‌های مربوط به پذیرش در مدیریت استان و مدارس شروع به کار کنند.

به گزارش خبرگزاري حوزه از یزد؛ در ابتدای این جلسه حجت الاسلام سیدعباس حسینی پور معاون آموزش و امور واحدهای آموزشی استان یزد تقویم پذیرش و برنامه های آن را برای اعضا تشريح نمود.

وي بیان کرد: اگر بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، اعضای کارگروه ها در مدیریت استان و مدارس وظایف خود را به خوبی انجام دهند امید داریم شاهد پذیرش مناسبی برای سال تحصیلی آینده باشیم.

در ادامه هر یک از اعضا نظرات خود را درباره نحوه اطلاع رسانی و تبلیغات بیان داشتند که در ادامه مباحث، اموری نیز به تصویب اعضا رسید.

تهیه اطلاعاتی جامع و هماهنگ درباره معرفی حوزه علميه جهت استفاده مبلغان و سایر مردم، برگزاری جلساتی با روحانیون طرح هجرت و مدارس امین، ائمه جماعات مدارس، مسئولین حلقه های صالحین و بسیج طلاب برخی از مصوبات این جلسه بود.

لازم به ذكر است معاونت آموزش و امور واحدهای آموزشی حوزه علميه استان یزد اقدام به طراحی برنامه ای در قالب تقویم پذیرش کرده که می بایست همه ساله از ابتدای مهرماه کارگروه های مربوط به پذیرش در مدیریت استان و مدارس شروع به کار کنند.

اين كارگروه‌ها با سازمان‌های مربوط و روحانیون طرح هجرت، روحانیون مشغول در مدارس آموزش و پرورش، مؤسسات فرهنگی و … جهت توجیه برنامه ها جلسات متعددي برگزار خواهد كرد و از اين طريق اميد است كه بتواند افراد نخبه و مستعد را جهت تحصيل در حوزه‌هاي علميه پذيرش نمايد.

دیدگاه ها بسته شده اند.