در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان بافق مطرح شد
لزوم حمايت بيشتر نهادهاي متولي جهت ارتقاي سطح كيفيت مدارس امين

معاون تبليغ و امور فرهنگي حوزه علميه استان يزد در اين جلسه اظهار اميدواري كرد: طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده، در سال جاري تعداد مبلغان به 180 نفر افزايش پيدا كند.

جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان بافق با حضور معاون تبليغ و امور فرهنگي حوزه علميه استان يزد با موضوع مدارس امين اين شهرستان برگزار شد.

در اين جلسه امام جمعه و فرماندار شهرستان بافق ضمن تشكر از راه‌اندازي مدارس امين در اين شهرستان و تأكيد بر تقويت آن، نسبت به مساعدت‌هاي لازم قول مساعد دادند.

حجه‌الاسلام حسيني‌پور معاون تبليغ و امور فرهنگي حوزه علميه استان يزد نيز در اين جلسه گزارشي از عملكرد روحانيون در مدارس آموزش و پرورش ارائه كرد و اظهار داشت: در سال گذشته قريب به ۱۵۰ مبلغ در مدارس آموزش و پرورش مشغول به امر تبليغ بوده‌اند كه اميدواريم با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده اين تعداد به ۱۸۰ نفر مبلغ در سال جاري افزايش پيدا كند.

وي با برشمردن ثمرات مثبت حضور روحانيون در مدارس، خواستار حمايت بيشتر نهادهاي متولي جهت ارتقاي سطح كيفي اين طرح شد.

لازم به ذكر است طي جلسه جداگانه‌‌اي كه با حضور معاون تبليغ و امور فرهنگي حوزه علميه استان يزد و مدير حوزه علميه خواهران شهرستان بافق برگزار شد مقرر گرديد با دعوت از خواهران طلبه و فارغ‌التحصيل، نسبت به تشكيل پرونده و اعزام افراد واجد شرايط به مدارس امين اقدامات لازم صورت پذيرد.

دیدگاه ها بسته شده اند.