در جلسه شوراي آموزش حوزه علميه استان يزد؛
دروس اقتضایی مدارس علمیه استان یزد بررسی شد

در اين جلسه دروس اقتضایی مدارس علمیه امام صادق(ع) اردکان، حجت بن الحسن(عج) میبد و شفیعیه یزد مورد بررسی و برخی از آنها مورد تائید اعضای شورا قرار گرفت.

جلسه شوراي آموزش حوزه علميه استان يزد برگزار شد.

به گزار ش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»از یزد، حجت الاسلام سید عباس حسینی پور، معاون آموزش حوزه علمیه استان یزد در خصوص مباحث مطرح شده در اين جلسه گفت: در این جلسه دروس اقتضایی مدارس علمیه امام صادق(ع) اردکان، حجت بن الحسن(عج) میبد و شفیعیه یزد مورد بررسی قرار گرفت و برخی از آن ها مورد تائید اعضای شورا قرار گرفت و برخی نیز به تصویب نرسید.

دبیر شورای آموزش حوزه علمیه استان یزد ادامه داد: در این جلسه به درخواست برخی از طلاب مبنی بر شرکت در آزمون موردی جهت تکمیل نواقص و بررسی غیبت های درسی رسیدگی شد و تصمیماتی در راستای آئین نامه آموزشی به جهت مساعدت با آنان توسط اعضا اتخاذ گردید.

حجت الاسلام حسینی پور در پایان از مصوبه جدید شورای استان خبر داد و گفت: اعضای شورای آموزش در راستاي ارزیابی علمی و تحصیلی طلاب مصوب کردند در پایان هر نیمسال تحصیلی علاوه بر درسی که سؤالات آن از ستاد ارسال می گردد، معاونت آموزش استان نیز در هر پایه ای یک سؤال متمرکز طرح و ارسال کند.

دیدگاه ها بسته شده اند.