در راستاي استفاده از ظرفيت‌ها و مقابله با آسيب‌هاي موجود؛
جلسه كارگروه فضاي مجازي حوزه علميه استان يزد برگزار شد

نماينده امور صيانتي حوزه علميه استان يزد در اين زمينه اظهار داشت: با عنايت به تأكيدات مقام معظم رهبري مبني بر حضور فعال در فضاي مجازي و دفع آسيب‌هاي موجود، جلسه مذكور برگزار گرديد.

اولين جلسه كارگروه فضاي مجازي در مديريت حوزه علميه استان يزد برگزار شد.

حجه‌الاسلام رضا خدادادي نماينده امور صيانتي حوزه علميه استان يزد در اين زمينه اظهار داشت: با عنايت به تأكيدات مقام معظم رهبري مبني بر حضور فعال در فضاي مجازي و دفع آسيب‌هاي موجود، جلسه مذكور برگزار گرديد.

وي افزود: با توجه به در دسترس بودن فضاي مجازي براي عموم مردم از جمله طلاب و روحانيون، در اين جلسه نكاتي پيرامون استفاده از ظرفيت‌هاي موجود و مقابله با تهديدهاي آن بيان شد.

نماينده امور صيانتي حوزه علميه استان يزد خاطرنشان كرد: اعطاي حكم به اعضاي كارگروه، برگزاري جلسات ماهانه كارگروه با حضور كارشناسان حوزه فضاي مجازي و همچنين تشكيل جلسات ويژه طلاب با موضوع فرصت‌ها و آسيب‌ها از جمله تصميمات اخذ شده در اين جلسه بود.

حجه‌الاسلام خدادادي در پايان با اشاره به اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: تاكنون طي چند مرحله جلساتي با حضور اساتيدي از قم و يزد براي طلاب و همسران آنها تشكيل شده است كه آخرين مورد آن با حضور كارشناسان پليس فتا در مدارس علميه خان و مصلي برگزار گرديد.

دیدگاه ها بسته شده اند.